Megtörténtek az első körös pontbeváltások

Örömmel számolunk be róla, hogy a tavaszi szünet után az Aktív Iskolák első pontbeváltási lehetőségével számos eszköz és szolgáltatás kerül ki az iskolákba. Az első alkalommal azok az intézmények élhettek ennek lehetőségével, akik már klubtagok, de a tanév végén minden iskola jogosultságot szerez, amely klubtaggá válik a szempontok teljesítését követően.

Az első pontbeváltási időszakban összesen 3,2 millió forint értéknek megfelelő pontot váltottak be a klubszintű iskolák, bízunk benne hogy a tanév végéhez közeledve a következő pontbeváltási időszakban még több iskola éri el a klub szintet és él a pontbeváltás lehetőségével.

Számunkra hatalmas eredmény, hogy az Aktív Iskola programban megvalósulhat ez a típusú támogatás, mert bár tudjuk, hogy alapvetően nem ezen múlik a résztvevő iskolák elköteleződése, de ezáltal ilyen módon is érezhető lesz a szemléletformálásotok sikere. Gratulálunk az eddigi munkátokhoz, további sok élménydús programokat kívánunk!